До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом учнів до першого класу відбудеться після закінчення карантину

Увага!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154 та розпорядження Чернівецького міського голови від 12.03.2020 № 99-р «Про призупинення освітнього процесу у освітніх закладах різних форм власності, що розташовані на території міста Чернівців».      В гімназії продовжено призупинення освітнього процесу та обмежувальних заходів до 24.04.2020 року включно.

Коронавірус: профілактика інфікування і поширення

Електронні версії
підручників 1 - 11 класи

Учні гімназії 7 взяли участь у тихій акції "Ангели пам'яті",вул. Небесної сотні,1, де буде меморіал героям Небесної сотні. Герої- пам'ять про вас жива. Слава Україні!

20 лютого 2020 року, учні 10А та 10Б підготували захід до дня трагічних, сповнених героїзму подій, Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє! Слава Україні!