Психологічна служба

Шановні батьки та учні нашого ліцею!

Сьогодні ми живемо, працюємо та навчаємось в умовах незвичних для нас - карантин, самоізоляція, дистанційне навчання, військові дії та нові реалії життя в умовах війни. Зараз ми переживаємо великий вплив стресових факторів та намагаємось адаптуватись до нового стилю життя.
   Тому якщо у Вас є потреба у психологічній допомозі, консультуванні або у вас виникають якісь запитання то звертайтесь до нас ми радо допоможемо.
    Для цього Вам потрібно звернутися за допомогою у каб.№3 або відправляйте листи на електронну адресу - viktoriya.viktorivna26@gmail.com.

У родині, на роботі й серед друзів — особисті кордони є в багатьох сферах життя незалежно від віку.
   Найчастіше ці кордони визначаєте ви самі — вони обумовлені вашими можливостями, комфортом і часто навіть психічним станом.
    Уміння говорити «ні» та відстоювати себе — це ціле мистецтво, на яке, звісно ж, потрібен ресурс.
   А якщо людина і так емоційно виснажена через війну й побутові проблеми, то спілкування з іншими людьми може стати занадто важким та напруженим.

Вправи для дітей під час психотравмуючих подій

Ефективне спілкування з дітьми в кризовій ситуації

Картки для дихальних вправ

Як говорити з дітьми про війну