УВАГА!

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації навчально-виховний процес у гімназії буде призупинено
з 4 лютого по 16 лютого.
Завдання для учнів будуть розміщені у розділі "Інформація для учнів"

У гімназії відбулася зустріч з керівником освітніх програм Чернівецького музею історії та культури євреїв Буковини-Ханною Ямчук та волонтеркою німецької організації "Акція покути - служба миру" - Ханна Кюль,які провели для учнів 8-х класів семінар "Голокост у Чернівцях".

Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами 102 роки тому. Жертовність у боротьбі за державу зовсім молодих людей стала символом патріотизму. Не випадково захисники України під Крутами – справжні герої. Саме вони стали провісниками нашої незалежності, героїчної сторінки новітньої історії. Виховний захід до Дня пам’яті героїв Крут підготували учні 9-Б класу

Виховний захід до Дня Соборності України
Єднання заради Незалежності

Новорічне свято для учнів1-4 класів у гімназії 7

Різдвяні привітання

19 грудня 2019р, під час проведення тижня англійської мови в гімназії, учні 4-г класу були запрошені, і завітали на екскурсію на Чернівецьку радіостанцію «Радіо-10». Користуючись нагодою, учні, разом з учителем англійської мови Івановою Оленою Станіславівною, підготували святкову, вітальну програму. В прямому ефірі діти вітали рідне місто з прийдешніми святами, співали Різдвяну пісню і декламували вірші на англійській мові.