22 листопада в гімназії проведені тактико-спеціальні навчання, де чернівецькі вогнеборці відпрацьовували дії під час гасіння пожеж. За задумом навчань, внаслідок короткого замкнення електропроводки в приміщенні гімназії на 3-му поверсі виникла пожежа. Адміністрація навчального закладу викликала рятувальників, водночас працівники гімназії розпочали евакуацію учнів і персоналу та намагалися погасити пожежу первинними засобами пожежогасіння.
   Після прибуття на місце події, вогнеборці з’ясували, що умовна пожежа охопила цілий кабінет, а в одному з класів на 3-му поверсі ще залишилися діти. За допомогою автодрабини рятувальники евакуювали учнів. Тим часом вогнеборці у складі ланки газодимозахисної служби провели гасіння пожежі, яку ліквідували у встановлені терміни.
    Після навчань рятувальники провели практичне заняття для учнів та педагогів. Фахівці Чернівецького міського відділу Управління ДСНС розповіли їм про види вогнегасників, як правильно ними користуватися, дали змогу гімназистам та вчителям самостійно загасити умовну пожежу.
    На завершення рятувальники підбили підсумки навчань. Загалом до них було залучено 7 одиниць техніки та 25 чоловік особового складу.

У гімназії до Дня гідності та свободи 8 Г клас провів виховний захід, де згадали і Помаранчеву революцію 2003 і революцію Гідності 2013 року. 21 листопада 2013 року на Майдані почався масовий протест, який переріс у криваві події.

14 листопада рятувальники Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели для учнів Чернівецької гімназії № 7 Національний урок безпеки.
    Понад 150 гімназистам 1-4 класів навчального закладу фахівці Управління презентували мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу», герої якого розповіли дітям, як потрібно діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації. Отож, учні, які уважно дивились мультфільм про пригоди Фокса і Трота, могли без труднощів та правильно відповісти на усі запитання вікторини й отримати за це призи від партнера проекту.
    Ще однією цікавою розвагою для гімназистів стало укомплектування пожежного щита. Відгадуючи загадки про предмети, які мають бути на щиті, діти розташовували малюнки інвентарю на магнітній дошці. За це учні також отримали сувеніри від рятувальників.
    Окрім цього, на подвір’ї школи дітей чекала ще одна цікава зупинка. Вогнеборці продемонстрували учням пожежний автомобіль, його оснащення, бойовий одяг, розповіли про особливості професії рятувальників. Гімназисти на власні очі могли побачити, як працюють фахівці Служби порятунку.