Участь учнів 8-В класу, членів Євроклубу, у міських заходах до тижня європейської демократії

9 листопада - День української писемності й мови. Немає мов кращих чи гірших. Усі мови неповторні й специфічні. Немає серед них "провінційних", "сільських" і "міських". Але є мова державна, яку треба поважати, оберігати й захищати.
    Саме в цей День української писемності і мови учні 9-11 класів Чернівецької гімназії №7 взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності.

Дарунки книг у бібліотеку — це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. А факт надходження дарів у бібліотеку — це показник престижу бібліотеки, її місця у суспільному житті. Щиро вдячні за книги, отримані в дар бібліотеці від учениці 5-Б класу Сторожук Дар’ї.
    Така увага до бібліотеки радує, надихає і читачів, і працівників бібліотеки. Адже нові книги це завжди свято для широкого читацького загалу. Висловлюємо свою подяку батькам за внесок у формування фонду бібліотеки.

Переможці свята "Helloween" - 4-Г клас!

Свято "Helloween" в гімназії

В рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності відбулася зустріч батьків з працівниками
Управління ДСНС

Бесіда про донорство викликала відгук у дитячій творчості