В середу 24 жовтня відбулась зустріч із представником станції переливаня крові. Учні дізнались про гемоліз і чинники, що призводять до гемолізу. Спробували самі визначати групи крові

В рамках ознайомлення з історією України, збагачення духовного світу школярів та роботою учнів гімназії по акції „Моя оновлена і незалежна Україна”, учні 8-А класу подорожували до міста Луцьк, в якому відвідали: замок Любарта, зоопарк, меморіал Вічної Слави, стадіон "Авангард", будинок з химерами, центральний парк культури і відпочинку ім. Лесі Українки.

В рамках проведення заходів присвячених 2018 р. - рік фізики. Учні 7-Г класу відвідали центр наукової-технічної творчості учнівської молоді, де була проведена екскурсія-подорож "Урок під відкритим небом".

В Чернівецькій гімназії №7 відбулась виставка учнівських робіт з трудового навчання «Ключниця»,
учнів 8-х та 9-х класів