В рамках підготовки до Всеукраїнського дня психолога.Соціальний педагог та практичний психолог ліцею активно проводили протягом цього тижня різні цікаві, пізнавальні та розвантажувальні заходи для підлітків.
   Так учні 6-10 класів активно грали в інтерактивну гра "КРОК - протидія насильству", яка запропонована українським підліткам ГО «Ет Сетера» яка спрямована на протидію насильства!
   Учні за допомогою інтерактивного інструменту змогли спробувати розіграти різні сценарії та побачити реальні реакції підлітків на ситуації насилля,дискримінації та гендерної нерівності.
   Адже всі теми які використовуються в даній грі є неймовірно актуальними та цікавими для сучасних підлітків.
   Також після проведення гри практичний психолог та соціальний педагог мали змогу обговорити важливі теми з підлітками та наголосили на важливості турботи про власне ментальне здоров’я, психічний стан та про те що дуже важливо вчасно звернутись за допомогою. #КРОК

18 квітняз метою профорієнтації учні 9-Г класу відвідали Чернівецьке вище комерційне училище ДТЕУ, де проводився День Гостинності.
   Під час Дня Гостинності учасники заходу отримали можливість ознайомитися з майстернями й лабораторіями училища та:

Під час цього заходу організатори наголосили на важливості кожної професії сфери обслуговування - від кухаря, який творить нові смаки, до бармена, який створює атмосферу затишку та комфорту.

18 квітня у ліцеї відбулася зустріч з амбасадорами ЧНУ ім. Юрія Федьковича- випускниками ліцею, які зараз навчаються у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Зустріч з ними стала чудовою можливістю для учнів 10-11-их класів дізнатися більше про університет, його можливості та вступну кампанію 2024 року.
   Під час зустрічі випускники розповіли про різноманітні освітні програми, які пропонує університет. Від якісної підготовки за 175 освітніми програмами, окрім медичних, до можливості брати участь у міжнародних стажуваннях та обмінах. Чернівецький національний університет відкриває двері до успішного майбутнього.
   Особливу увагу було приділено особливостям вступної кампанії 2024 року. Випускники поділилися власним досвідом щодо підготовки до НМТ.

ВЕСНЯНА ТОЛОКА-2024

Безпечні весняні канікули!

Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР з легкоатлетичного багатоборства (двоборства) у приміщенні серед юнаків та дівчат 2011-2012 р.н. та молодших відбувся 02-03 березня 2024 року в місті Київ.
   Юлія Олійник, вихованка КЗ ЧОДЮСШ "Авангард", посіла почесне друге місце змагань.
    Єва Скредка, вихованка КЗ ЧОДЮСШ "Авангард", посіла шосте місце змагань.
   Тренери - Ячнюк Ірина та Ячнюк Юрій.
   Щиро вітаємо з чудовим результатом!

Педагоги та батьки учнів ліцею №7 на власному прикладі показали школярам, наскільки важливо бути донором .
   У ліцей завітали працівники Чернівецького обласного центру служби крові, щоб усі бажаючі повнолітні могли долучитися до донорства .    Дякуємо всім, хто не залишився байдужим.