4 березня виповнюється 75 років з Дня народження Володимира Івасюка - композитора, нашого знаменитого земляка.    Учень 4-Г класу нашого ліцею, Анатійчук Арсеній, виконує пісню В. Івасюка " Пісня буде поміж нас".

21 лютого у ліцеї відбулася зустріч одинадцятих класів з представниками Чернівецького міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Павлом Штефоновичем та Михайлом Анатолійовичем, які розповіли випускникам щодо умов вступу та переваг навчання у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України

Учні 9-Г класу разом з класним керівником Кацалап В.В. та батьками відвідали вечір-реквієм "Небесна сотня. Пам'ятаємо", який підготували студенти ЧНУ за сприяння Центрального палацу культури м. Чернівці. У програмі вечора :
- театральна інсценізація про Євромайдан, Героїв Небесної Сотні та пісні Революції Гідності;
- хронологія подій Революції Гідності;
- виступ родин Героїв Небесної Сотні та учасників Євромайдану;
- благодійний збір на Антенний підсилювач сигналу для дронів для нашої 107 бригади ТРО.
   Цей день залишиться у пам’яті кожного патріота, як один з найтрагічніших днів у сучасній історії України.
   "Герої не вмирають" - Небесна сотня і всі, хто життя віддав за свободу і незалежність України.

20 лютого в ліцеї проведений виховний захід, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні, який цього року проходив під гаслом "Залишаємось гідними своїх героїв". Учні згадували події 2013-го 2014 р.
   Усіх загиблих Героїв Небесної Сотні, героїв АТО, героїв, які сьогодні віддають життя за світле майбутнє України та мирних жителів, які полягли в цій війні -пом’янули хвилиною мовчання

В рамках акції "Кришечка" учні ліцею №7 протягом двох тижнів зібрали майже 30 кг кришечок. Увесь пластик буде зданий на переробку. Завдяки цій акції зменшується навантаження на екосистему краю, а виручені кошти спрямуються на ЗСУ.

14 лютогосвіт відзначає Міжнародний день дарування книг Тож учні і вчителі ліцею долучилися до святкування, подарувавши Бібліотека Чернівецького ліцею №7 актуальні книги із оновлених програм з літератури, а також цікаву дитячу та підліткову прозу. Дякуємо бібліотекарці Світлані Миколаївні за її роботу.

12 лютого ліцеїсти вкорте зустрілися з волонтерами та військовослужбовцями, щоб передати на передову вкрай необхідні нашим захисникам протигази. Зокрема, від початку другого семестру учні, батьки та вчителі зібрали 56 тисяч гривень, на які закупили протигази, змінні касети до них, а також Екофлоу - портативну зарядну станцію, що здатна швидко акумулювати величезні запаси електрики. Ще 6 тисяч гривень передали воїну на передову адресно. Продовжуємо підтримувати наших захисників. Наближаємо перемогу разом!

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос (World Read Aloud Day). Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році.
   Всесвітній день читання вголос, глобальний рух за грамотність, відзначається для того, щоб підкреслити важливість читання вголос і обміну історіями. 7 лютого у ліцеї відзначили цей день на засіданні учнівського самоврядування, читаючи вголос уривки з оповідань Івана Андрусяка «Усі пригоди Бурундука» чим заохотили присутніх до читання вголос і підкреслити силу слова та радість читання в громадах.

З метою профорієнтації 6 лютого з учнями 9,11— их класів відбулася зустріч з представником Чернівецького фахового коледжу Київського університету інтелектуальної власності та права національного університету «Одеська юридична академія» щодо вступу до їхнього коледжу.

Учні нашого ліцею 1 лютого, взяли участь в унікальному проєкті Управління освіти та економічного факультету ЧНУ «Учнівський інноваційний бізнес-хаб».
   Проєкт учнівського бізнес-хабу втілюється у рамках Меморандуму про співпрацю між Управлінням освіти ЧМР та економічним факультетом ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

31 січня відбулася тепла та зворушлива зустріч учнів ліцею з Воїнами Захисниками Ящуком Олегом та Смаль Богданом. Всі охочі мали змогу задавати запитання та отримувати відповіді.
   Напередодні зустрічі учнями, батьками та педагогічним колективом були зібрані кошти в сумі 58000 грн. на які було закуплено чотири дрона FPV. Скоро ці «пташки» полетять на передову лінію фронта.
   Також ліцею N7 було вручено Державний Прапор Украіни, який воіни різних частин передавали по лініі фронту, та залишали на ньому автографи та теплі слова подяки за неодноразову допомогу!

29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році. В цей день ми згадуємо та вшановуємо зовсім юних хлопців, які віддали своє життя за нашу свободу.
   Сьогодні, коли кожен з нас має можливість вільно жити і вибирати свій шлях, учні Чернівецького ліцею №7 віддали належне тим, хто вступив у боротьбу за незалежність нашої країни. На виховному заході, присвяченому цьому дню, старшокласники про події 29 січня 1918 року, що розгорталися на залізничній станції Крути, учні разом заспівали пісню Святослава Вакарчука "Не твоя війна", а також виступив випускник ліцею Віктор Короленко.

27 січня у всьому світі відзначається День пам'яті жертв Голокосту, що знаменує собою жахливі злочини нацистського режиму.
   Учнівське врядування разом з заступником директора з виховної роботи Ватаманюк М. А. відвідали захід, організований Чернівецьким Молодіжним Парламентом, щоб вшанувати пам?ять жертв Голокосту.
   Спершу був перегляд фільму «Хлопчик у смугастій піжамі» — зворушливої історії про дружбу двох хлопчиків з різних світів. А після перегляду фільму вирушили до меморіалу, щоб вшанувати пам'ять загиблих та запалити свічки. Це меморіальний комплекс в пам'ять про євреїв, які загинули під час гетто 1941 року. Пам`ятник знаходиться на вулиці Сагайдачного, 22А. Саме тут, на перехресті вулиць Шолом-Алейхема та Сагайдачного, у вересні 1941 року було створено перше єврейське гетто.