У Чернівецькій гімназії №7 відбулася зустріч учнів з японським дипломатом та представниками Українсько-Японського центру КПІ ім.Ігоря Сікорського. Знайомство відбулось у теплій та товариській атмосфері. Дружня бесіда набула формату: питання - відповідь. Згодом усі разом: учні, учителі та представники центру зробили орігамі журавля з паперу.

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

5-6 жовтня в нашому місті відбулося мистецьке свято,
2 міський фестиваль- пленер "Веселкова палітра рідного міста". Активними учасниками свята стали учні та вчителі нашої гімназії. Відеоролик про парки рідного міста, який відзняла та змонтувала учениця 7-в класу Коваленко Ольга, став найкращим і отримав призове місце. Нагороджені грамотами за прекрасні малюнки юні художниці нашої гімназії: Заводя Наталка та Шахова Єлизавета (7гклас), та Поверга Анастасія(7-а клас)

Єдиний урок в гімназії 7 присвячений 610 річниці від першої згадки про Чернівці

Переможці квесту серед 8- кл "Загадки Чернівців" (Кіцак В.,Бабчук Н., Червенюк В., Мулик Е., Бернік Є.)

Учні 8-Г класу (класний керівник Крегель О.Р.,вчитель історії Писаренко С. А. ) до Дня козацтва і тижня рідного міста провели зустріч з головою товариства репресованих і політв'язнів Г. Бойко та дослідником УПА Дмитром Продаником

22 вересня 2018 р. 1(5)-А клас виїжджав на екскурсію до Тернопільської області. Діти відвідали одразу дві печери: «Кришталеву» (одну з найбільших гіпсових печер) і «Вертебу» (єдиний в Україні музей трипільської культури). А також, побували на Джуринському водоспаді і оглянули руїни Червоноградського замку та костелу у с. Нирків Заліщицького району. Учні отримали незабутні емоції та величезний заряд позитивної енергії, яка допоможе їм у навчальному році!