Учні гімназії взяли участь у ІІІ Всеукраїнському уроці доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченому Всесвітньому дню захисту тварин.

04.10 у м. Хмельницький пройшов відкритий чемпіонат західної України з Панкратіону ! Команда клубу Golden pankration здобули друге загальнокомандне місце серед десяти команд учасників ! Серед переможців є і учні гімназії №7
1. Григоращук Ігор 3 б - перше місце !
2. Кламбоцкий Андрій 4 б-третє місце !
3. Кухарєв Марк 6 а- перше місце !
4. Шерневський Іван 6 г - друге місце !
5. Штефюк Максим 2 а - третє місце !
6. Кучерян Богдан 4 б - перше місце !
7. Стартійчук Олег 8 а - перше місце !
8. Чев‘юк Максим 5 в - перше місце !
Всі спортсмени тренуються на спортивній базі Чернівецької гімназії №7 , під керівництвом тренера вищої категорії Скидана Р.А. (Випускник гімназії )!

УВАГА!

Інформація Чернівецької гімназії № 7 та спеціалізованої школи І ступеня № 15 щодо організації освітнього процесу з урахуванням епідемічної ситуації

Наказ "Про організацію освітнього процесу з 01 вересня 2020 року, створення безпечних умов, організацію протиепідемічних заходів у гімназії в період адаптивного карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (Сovid-19)"

Наказ "Про організацію здійснення освітнього процесу в умовах адаптивного карантину при віднесення м. Чернівці до «Червоної» зони"

Вітаємо випускниць 11-А класу Настенко Вікторію та Фрацивір Анну, які здобули 200 балів
на ЗНО з англійської мови

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Мережа класів на 2020-2021 навчальний рік Детальніше

Шановні колеги!
Прийміть щиру вдячність від головного лікаря Чернівецької міської лікарні 1 , Петричука Анатолія Михайловича та усього медичного персоналу, а також пацієнтів, за надання адресної фінансової допомоги
(продуктів харчування)! У цей скрутний час Ви, освітяни, з нами! Будьте здорові! Щира вдячність!!!