28 листопада на базі гімназії відбувся семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи у школі І ступеня з проблеми: “Управління інноваційними процесами організації освітнього середовища навчального закладу”.

Відзначення у гімназії 7 Дня гідності та свободи

22 листопада проведено у 10 х класах круглий стіл
"Голодомор - геноцид українського народу"

21 листопада на уроці громадянської освіти в 10 А класі проведено захід - бесіда з учнями "Уроки гідності та свободи

Рятувальники Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели акцію безпеки для учнів гімназії. Вогнеборці спільно з працівниками групи піротехнічних робіт, представниками Чернівецької обласної організації добровільного пожежного товариства, Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста організували для школярів 4 тематичні зупинки, на кожній з яких дітей навчали нових вмінь, правил, проводили практичні заняття. Гімназисти ознайомилися з особливостями професії «рятувальник» та спорядженням вогнеборців, дізналися про загрозу вибухонебезпечних предметів та алгоритм дій при їх виявленні від фахівців групи піротехнічних робіт Управління ДСНС. Представники Товариства Червоного Хреста практично навчали дітей, як надавати домедичну допомогу постраждалому у різних ситуаціях, а представники Добровільного пожежного товариства – користуватися вогнегасниками.