22 жовтня відбулася велика традиційна подія- " Посвята у гімназисти"

Учні 8-Б класу 17 жовтня відвідали найбільший музей Буковини – Чернівецький обласний краєзнавчий музей. Гімназисти мали змогу познайомитися із постійною експозицією закладу, яка умовно поділена на два великі тематичні відділи: природничий та історичний. Найбільше вразили експонати нумізматичної колекції, колекції холодної та вогнепальної зброї різних періодів, стародруки, виставка «Панське місто Чернівці», де представлена велика колекція одягу міщан на зламі XIX та XX століть та відтворена атмосфера австрійського міста. Природнича колекція обласного краєзнавчого музею познайомила учнів із різноманіттям флори й фауни Північної Буковини. Гімназисти з цікавістю слухали розповідь екскурсовода та зробили унікальні світлини.

Ідіть до мене, читачі,
І зблизька, і здалека.
Я жду вас радісно завжди:
Я ж - БІБЛІОТЕКАР!
Популяризація шкільної бібліотеки та книги, підняття престижу професії бібліоткаря,залучення нових читачів до бібліотеки. Дублер – шоу Посввята у читачі учнів 2 их класів. Роль бібліотекаря на час виконувала переможниця Всеукраїнського конкурсу « Книгоманія 2018» Червенюк Вікторія, учениця 9 Г класу.

1-А клас. Подорожуємо Україною. Тернопільсьска область, с.Нирків, урочище «Червоне»

У гімназії 7 до Дня захисника України відбулися змагання з перетягування канату

11 жовтня у гімназії учні 8-В класу провели виховний захід до Дня захисника України

4 жовтня у гімназії з учнями 4-х класів був проведений квест, присвячений Дню міста!