Учнівська конференція: "В. Чорновіл - символ національної ідеї"

Зустріч з випускниками відбудеться
2 лютого о 17.00

Виставка робіт учнів 5-7 класів з трудового навчання

14 грудня у бібліотеці О. Добрянського відбувся фінал міського конкурсу «Голод на Буковині 1946-1947 рр.: спогади очевидців». Учні гімназії захистили свій проект «Серп і молот: смерть і голод». Кудрінський С., Дроник В., Петришин М. – зайняли ІІ місце.

В спортивному залі гімназії проходили змагання на першість міста з волейболу серед дівчат. Всі команди міста були розбиті на 3 зони по 5 команд. В загальних змаганнях дівчата гімназії зайняли 1-ше місце обігравши команди з Гімназії №1, ОЛОД, ВСЛ, ЗОШ №14.
   У фіналі зустрілись команди волейболісток Гімназії №5, ЗОШ №16, Гімназії №7. Фаворитом була команда Гімназії №5, яка зайняла І місце. ІІ місце в напруженій боротьбі зайняла команда Гімназії №7.
Гоменюк Катя 7-Б

8 грудня 2017 року було проведено Міжнародний конкурс "Кенгуру" для учнів 5-6 класів

5-6 грудня в нашій гімназії пройшли змагання з перетягування канату, присвячені Дню Збройних сил України. Змагання проходили в напруженій, цікавій боротьбі.

Буклет "Новий Закон України "Про освіту""

6 грудня – свято чоловіків, які захищають спокій наших домівок. У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.
   У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

23.11.2017р. відбувся квест «ВІЛ - очима молоді». У квесті приймали участь учні 9-х класів. Кожна команда була активною, ініціативною, творчою, відповідально ставились до поставлених завдань. Вітаємо переможців:

Дня Гідності та Свободи

Челлендж "Відповідальність починається з мене", 6-В клас, класний керівник Андрицуляк Оксана Миколаївна. Дякуємо батькам за активну участь.

Останнього тижня жовтня була виставка дитячих робіт з трудового навчання з 5х по 9-ті класи

Звіт
Про проведення
Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек
Жовтень 2017р.

Інтерактивні двері. Побажайте один одному здоров’я

Виховна година « Азбука краси та бадьорості»

Конкурс плакатів

24 жовтня в рамках акції «Відповідальність починається з мене» в гімназії відбувся квест «Ми за здоровий спосіб життя». Квест включав у себе послідовний пошук завдань та відповіді на питання стосовно формування навичок здорового способу життя. Під час заходу діти не лише розважились та проявили свої творчі здібності, а й отримали корисні знання.Всі учасники та переможці квесту отримали грамоти та солодкі подарунки.

Вітаємо!
Команду «Пан’європейці» у складі учнів 11-А кл.: Гунчака М., Петрук В., Білика О., Савенко В., Бадічела М. (керівник Уткін В.М.) за І місце у І етапі і за перемогу у фіналі економічного турніру «Вирішення проблеми євроінтеграції України»