Лідер у мені

Лідерство – це вміння передавати
                                              іншим людям розуміння їхньої                                               цінності та потенціалу настільки                                               чітко, що в них з’являється                                               натхнення бачити їх у собі.
                                                                      Стівен Кові
Україна одна з 75-ти країн світу, в яких 5000 шкіл підключилися до проєкту «Лідер у мені». Фонд Білла Гейтса назвав його найуспішнішою програмою для розвитку лідерства у дітей.
МОЖЛИВОСТІ програми:
• навчання та сертифікація педагогів для викладання програми «Лідер в Мені»;
• навчання учнів 1-11-х класів;
• комунікація з сім’єю, навчання батьків учнів;
• проведення лідерських заходів;
• навчальні матеріали для учнів та вчителів.
РЕЗУЛЬТАТИ реалізації програми:
• формування навичок людини ХХІ ст.;
• підготовка до навчання у ВНЗ та побудови особистої професійної кар’єри;
• формування життєвих навичок.
Для того, щоб учні засвоїли навички ХХІ століття та були готові до успішного життя у сучасному світі, учні та тренери гімназії взяли участь у пілотній програмі «Лідер в мені» протягом лютого- травня 2021. Ця програма є адаптацією відомої програми Стівена Кові «Сім звичок високоефективних людей» до шкільного середовища та дитячого віку. Для нас дуже важливо розвивати учнів в різних напрямках, давати їм можливість себе реалізувати. Програма навчає учнів покладатися на себе (бути незалежним) і співпрацювати з іншими (бути взаємозалежними).
Опанування звичок учнями відбувається у декілька етапів:
* ознайомлення
* формування навичок під час занять, відпрацювання та практика (за участі педагогів та однокласників)
* використання в повсякденній діяльності (керування у вирішенні питань та проблем, використання лексики Звичок, розуміння своїх бажань та прагнень)
Програма інтегрує розвиток лідерства в існуючі шкільні навчальні програми, шкільні традиції. Крім того, реалізація програми покращує навчальний клімат, соціально-емоційні навички учнів, навички постановки цілей та вчить учнів брати на себе відповідальність за свою освіту.